Завдяки Національній програмі «Велике будівництво» на дорогах державного значення Прикапаття реалізували важливі інфраструктурні проекти

Дата: 04.01.2022 15:08

Загалом відремонтовано понад 250 км доріг державного значення і 32 мости та мостові переходи.

Серед знакових об’єктів Національної програми «Велике будівництво» Івано-Франківщини такі:

Реконструкція – дорога М-30 Стрий – Ізварине на ділянці від межі із Львівською областю до Рогатина.

Будівництво – міст у селі Рожнів через р. Рибниця на км 28+750 дороги Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути.

Капітальний ремонт

дорога М-30 Стрий – Ізварине на ділянці м. Рогатин – межа Тернопільської області;

дорога Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль (обхід м. Тисмениця);

завершено роботи з відновлення мостового переходу на км 94+415 дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський через р. Лючка в селі Стопчатів;

завершено основні роботи на шляхопроводі в селищі Делятин через залізничну колію та р. Любіжня на км 254+302 дороги Н-09 Мукачево – Львів;

ремонт понад 10 мостів та мостових переходів у рамках реконструкції та капітального ремонту доріг М-30 Стрий – Ізварине та Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль.

Поточний середній ремонт

завершено роботи на дорогах Н-09 Мукачево – Львів (м. Надвірна – смт Богородчани), Р-21 Долина – Хуст, Р-38 Богородчани – Гута;

роботи на дорогах Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль, Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш;

ремонт мостів та мостових переходів на дорозі Н-18 Івано-Франківськ - Тернопіль від Клубівців до межі з Тернопільською областю;

продовжувались роботи на дорогах Н-10 Стрий – Мамалига, Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, Т-09-05 Делятин – Раківчик, Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути.

Окрім того, влаштовано систему моніторингу за станом доріг та умовами руху на км 32+132 – км 32+932 дороги Н-10 Стрий – Мамалига (на м. Кишинів).

Зауважимо, що мережа автомобільних доріг загального користування державного значення, які знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, налічує 1 016,5 км доріг та 365 мостів загальною довжиною 10,6 км.