ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Світлана Онищук: Об’єднуємо зусилля задля реалізації комплексної реабілітації на Прикарпатті

Дата: 03.03.2023 10:38
Кількість переглядів: 75

 


 Фото без опису

Голова обласної державної адміністрації - начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук зустрілася із Урядовою уповноваженою з прав людей з інвалідністю Тетяною Баранцовою, щоб обговорити питання реабілітації військовослужбовців. Присутніми на зустрічі були заступник голови облдержадміністрації Людмила Сірко та представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в облдержадміністрації Микола Макар.

Фото без опису

Зазначалося, що нині в області триває активна робота над трьома напрямками з реабілітації. Окрім відновлення військових, їхніх сімей, дітей, планується створення єдиного в Україні Спінального реабілітаційного центру.

Варто зазначити, що травма хребта та спинного мозку є одними з найскладнішими у медичній та соціальній сферах через важкі наслідки – інвалідизацію до 90% постраждалих. Реабілітація після травми хребта і відновлення втрачених функцій – завдання не просте, але реальне.

Світлана Онищук розповіла, що задля створення цього реабілітаційного центру з обласного бюджету планується виділити 900 тис. грн.

«Ми також будемо залучати до нашого проєкту і міжнародних партнерів, адже через війну чимало наших Захисників та Захисниць потребуватимуть допомоги у лікуванні травм спини», – зазначила керівниця області.

Своєю чергою Тетяна Баранцова також готова підтримати створення Спінального реабілітаційного центру. Вже зараз за її підтримки та фінансового сприяння громадської організації спрямовуються 200 тисяч гривень на переобладнання двох кімнат на базі майбутнього центру.

«Створення такого центру дасть змогу нашим талановитим фахівцям успішно втілювати свої знання та вміння для покращення здоров’я пацієнтів», – резюмувала Світлана Онищук.

 

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора