ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Три кроки для отримання пенсійного посвідчення

Дата: 11.08.2022 10:32
Кількість переглядів: 135

 


Фото без опису

 

Крок 1. Звернутися до Пенсійного фонду України:

Offline: до будь-якого територіального органу Пенсійного фонду України (за принципом екстериторіальності – незалежно від місця перебування на обліку як одержувача пенсії).

Online

  • через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (httpsportal.pfu.gov.ua);
  • за допомогою мобільного застосунку «Пенсійний фонд».

 

Крок 2. Заповнити відповідну заяву:

Offline: пред’явити паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків та додати фото.

Online:

  • в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України у розділі «Щодо пенсійного забезпечення». Після авторизації – за допомогою Дія. Підпис або кваліфікованого електронного підпису, або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, в тому числі з використанням технології #BankID. Також слід завантажити фото особи для виготовлення документу;
  • за допомогою мобільного застосунку «Пенсійний фонд» у вкладенні «До ПФУ»: розділ «Комунікації до ПФУ» - «Заява на виготовлення пенсійного посвідчення». До заяви необхідно додати фото, завантаживши його через застосунок.

 

Крок 3. Отримати пенсійне посвідчення. Пенсійне посвідчення можна отримати у обраному (під час подання заяви) сервісному центрі Пенсійного фонду України.

 

Довідково

Пенсійний фонд України та Міністерство цифрової трансформації України наразі працюють над впровадженням електронного пенсійного посвідчення (е-пенсійного) у застосунку «ДІЯ».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора