Спільними зусиллями допомагаємо закладам хорони здоров?я

Дата: 05.08.2022 16:12

Голова районної військової адміністрації Василь Бровчук за планом роботи відвідав «КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня»  Верховинської селищної ради. Ознайомився з роботою медичного закладу , зокрема побував в пологовому та дитячому відділеннях і передав гуманітарну допомогу, яка надійшла до Верховинського району від Канадської Благодійної організації «Atlantic Ukrainian Association». До медичного закладу передано ліки та медичні засоби,  дитячі речі,  одяг, дитяче харчування, засоби гігієни.

«Завдяки благодійним організаціям ми маємо змогу  допомогати медичним закладам нашого району, дитячому  і пологовому відділенні у вигляді ліків першої необхідності, засобами гігієни та необхідним дитячим одягом. Адже в нашому районі народжують матері з числа внутрішньо переміщених осіб,  і ми розуміємо проблематику  людей, котрі опинилися в біді та потребують допомоги» -  зазначив голова району Василь Бровчук.