До уваги жителів району

Дата: 26.02.2022 09:57

Звертаємося до всіх жителів району та  власників приватних садиб, котеджів, у яких проживають, чи будуть проживати  тимчасово переміщені особи.

З метою забезпечення належної організації та супроводу перебування на території району тимчасово переміщених осіб та створення відповідного реєстру,  необхідно подати відомості про осіб, які проживають, чи будуть проживати у вас.

Відомості  подаються  до районної  державної адміністрації, селищної сільських рад, старостинських округів та повинні містити наступну інформацію: назва садиби, кількість розміщених осіб

Довідково повідомляємо, поселенню підлягають жінки і діти та чоловіки старше 60 років. Відповідно до чинного законодавства чоловіки віком від 18 до 60 років, які підлягають мобілізації, повинні з’явитися до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для реєстрації.