ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Електронні книги – в дарунок

Дата: 25.04.2023 09:08
Кількість переглядів: 52

 

 Заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко разом із представниками управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відвідав Iвано-Франкiвську обласну універсальну наукову бібліотеку iменi Iвана Франка. З нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права, який відзначають 23 квітня, та за дорученням голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук посадовці ОДА принесли в дарунок бібліотеці електронні носії Pocket Book, на яких представлені книги в електронному форматі.

На кожному такому носії записані понад 30 книг як української, так і зарубіжної літератури мовою оригіналу. Це, наприклад, твори Тараса Шевченка, Лесі України, Івана Франка, Миколи Хвильового, Всеволода Нестайка, Вільяма Шекспіра, Чарльза Дікенса, Мігеля де Сервантеса.

Цей перелік необмежений, бо електронні рідери дозволяють завантажувати нові літературні твори. Гаджети надзвичайно легкі та підтримують основні книжкові формати.

«Ми передаємо у бібліотеку сучасні аналоги звичайної книжки, – сказав Богдан Футерко. – Це зручні і компактні носії, котрі можуть вмістити дуже багато літературних творів. У тому числі й тих, які відсутні у бібліотечних фондах. Інколи книгу важко знайти в паперовому варіанті, а Pocket Book дозволяє завантажити її електронну версію. Ми сподіваємося, що наш дарунок стане своєрідною невеличкою лептою, щоб читання було улюбленою справою серед якомога більшої кількості відвідувачів бібліотеки».

Додамо, що електронні рідери були закуплені у рамках регіональної цільової програми підтримки книговидання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора